Panel: “Kurallara Dayalı Liberal Uluslararası Düzenin Geleceği”

Boğaziçi Üniversitesi-TÜSİAD Dış Politika Forumu, 22 Mart 2019 Cuma günü, TÜSİAD Konferans Salonu’nda “Kurallara Dayalı Liberal Uluslararası Düzenin Geleceği” başlıklı bir toplantı düzenledi.

 

Dış Politika Forumu Direktörü Prof. Dr. Hakan Yılmaz’ın yönetimindeki toplantıda, Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Ziya Öniş, Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. Gün Kut, Özyeğin Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. Evren Balta ve Ekonomist Uğur Gürses konuk konuşmacı olarak konuyu farklı yönleriyle ele aldılar ve katılımcıların sorularını yanıtladılar.

 

Toplantıda ayrıca Doç. Dr. Gün Kut’un Dış Politika Forumu için hazırladığı “Uluslararası Sistem ve Kurallara Dayalı Dünya Düzeni: Çok Taraflı Denge Arayışları” raporu sunuldu.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.